تایید مدارک بارگذاری شده متقاضیان سامانه مالکیت معنوی

زمان تقریبی مطالعه این مطلب: ۲ دقیقه

سامانه مرکز مالکیت معنوی

برون سپاری عملیات تایید مدارک سامانه مالکیت معنوی در دفاتر اسناد رسمی

در نظر است تایید اصالت مدارک بارگذاری شده از سوی متقاضیان سامانه مالکیت معنوی از طریق دفاتر اسناد رسمی انجام شود، لذا سردفتران محترم می‌توانند از تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ نسبت به بررسی و برابر اصل نمودن مدارک متقاضیان اقدام نمایند.

بررسی اظهارنامه مالکیت معنوی جهت تایید مدارک

شماره اظهارنامه ۱۸ رقمی – کدملی مراجعه کننده

کاربران می‌توانند بدون مراجعه به مرکز مالکیت معنوی، مدارک اعلام شده که در اظهارنامه بارگذاری می‌شوند شامل وکالت‌نامه، فیش ارزی، مجوزها و مدارک حق تقدم را از طریق نزدیک‌ترین دفترخانه، تأیید و مرحله‌ی تشکیل پرونده را قبل از مراحل کارشناسی و به صورت غیرحضوری انجام دهند؛ بنابراین مرحله تشکیل فیزیکی پرونده در مرکز مالکیت معنوی حذف می‌گردد.

متقاضیان، با همراه داشتن شماره اظهارنامه، کدملی شخص حقیقی که در اظهارنامه ثبت شده (نه شناسه ملی شرکت)، شماره تلفن همراهی که در اظهارنامه ثبت شده است و اصل مدارک بارگزاری شده به دفترخانه مراجعه کنند

کپی رنگی، کپی برابر با اصل، ارسال تصویر در موبایل و… قابل قبول نمی‌باشد

توجه: نظر به اینکه سوابقی در دفتر اسناد رسمی ثبت و بایگانی نمی گردد، در هر بار مراجعه، اصل تمام مدارک بارگزاری شده را همراه داشته باشید.

بعد از تایید توسط دفترخانه، وضعیت «در انتظار تایید مدارک توسط دفترخانه» به «طبقه بندی نشده» تغییر خواهد کرد.

سازمان های همکار مرکز مالکیت معنوی – دفترخانه همکار مرکز مالکیت معنوی – ثبت برند – در انتظار تایید مدارک توسط دفترخانه – طبقه بندی نشده
این نوشته در دسته‌بندی نشده ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.